GLOBALNA MREŽA ZA DIGITALNA LJUDSKA PRAVA

12.05.2023.godine Novosti

Na Pravnom fakultetu u Rijeci, 26. i 27. aprila 2023. godine, održan je sastanak u okviru COST Akcije 19143 „Globalna mreža za digitalna ljudska prava“ na kom je razmatrana mogućnost podnošenja projektnih predloga pod okriljem programa Horizon Europe. Tom prilikom su diskutovani detalji kako u domenu same projektne prijave, tako i u pogledu članova konzorcijuma.

Sastanku su ispred Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu prisustvovali prof. dr Marijana Mladenov, prodekanka za međunarodnu saradnju i Tamara Krstić, direktorka marketing službe, koje su istakle posvećenost nastavnog kadra izradi projektne aplikacije, kao i njihove kompetencije u pogledu konkretnih projektnih zadataka i radnih paketa.