Svečani prijem studenata master akademskih studija

03.11.2013.godine Novosti

U amfiteatru Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe 02.11.2013. godine održan je svečani prijem studenata master akademskih studija. Svečanom prijemu budućih master pravnika prisustvovali su studenti i predmetni profesori sa opšte – pravnog i privredno – pravnog studijskog programa.

Studentima se obratio prof. dr Milorad Bejatović prodekan za nastavu na Pravnom fakultetu i poželeo im toplu dobrodošlicu i mnogo uspeha u budućem školovanju. Zatim su studente pozdravili i predmetni profesori koji su im predstavili obavezne i izborne predmete na master akademskim studijama. Nakon toga, svim studentima su uručeni udžbenici i pokloni dobrodošlice.